Infolinka:
online
778 515 333
Stávající zákazníci volejte na +420 222 999 900

Proč freeSAT?

Využívejte za své peníze kvalitní televizní zážitek! Nyní získáte dárky ZDARMA!
Už od roku 2000 freeSAT poskytuje bezstarostnou zábavu pro celou rodinu! Jen za posledních pět let jsme zdvojnásobili počet televizních programů a většinu z nich jsme vám nabídli ve vysokém rozlišení už v základních balíčcích. Užívejte si své oblíbené televizní programy v HD rozlišení a vyberte si z našich prémiových balíčků, které ještě zintenzivní vaše televizní zážitky.

Naše kvalitní služby vám zajistíme, ať jste kdekoli v ČR!

Nejkvalitnější televizní příjem vám dokážeme zajistit bez ohledu na to, kde bydlíte. Satelitní služba freeSAT je dostupná všude a v prvotřídní kvalitě. Díky pokrytí špičkové satelitní technologie vám můžeme nabídnout naše služby kdekoliv – nezáleží na tom, kde bydlíte a jaká je ve vašem okolí infrastruktura. Každý může přijímat vysoce kvalitní digitální signál a stovky televizních programů! Od nás to nejsou pouhé řeči! Přesvědčte se.

Výjimečná a prvotřídní péče o zákazníky!

Naše vysoce profesionální zákaznické centrum můžete kontaktovat nejrůznějšími způsoby: online chat, telefonicky, e-mail, kontaktní formulář. My jako jediný v ČR si vážíme každého zákazníka a komunikace je pro nás velice důležitá! Naši pracovníci vám zodpoví všechny vaše otázky a to v nestandardně krátkém čase. U nás nemusíte čekat desítky minut na spojení s operátorem, my zákazníky nenecháváme čekat! A proto jsme hrdí na dlouhodobou věrnost našich zákazníků a děláme všechno pro jejich maximální spokojenost.

Vysoká kvalita, různorodý obsah a nabídka programů z nichž si vybere celá rodina!

Díky špičkovému technickému zázemí vysíláme televizní kanály freeSAT v dokonalé obrazové a zvukové kvalitě. Už se vám nestane, že na obrazovce uvidíte pouze kostičky, nebo ještě hůře, že vám programy nepůjdou vůbec. U nás si bez problémů najde svojí zábavu nejen celá vaše rodina! Hledáte například nejlepší filmy? Nejnovější hollywoodské seriály? Dobrodružství? Dokumenty? Animované filmy? Zprávy? Programy o vaření? Nebo si pustit HBO kdykoliv na tabletu nebo počítači? Poskytujeme široký výběr žánrů, od základního programového balíčku až po prémiové balíčky. U nás vždy najdete televizní program, který bude 100% vyhovovat vám i vašim nejbližším!

Zajistíme vám bezstarostný přechod k freeSATu a už nebudete platit za nekvalitní služby u stávajícího satelitního poskytovatele! Přejděte k freeSAT!

Zcela Vás chápeme, že nejste spokojení s vašim nýnějším satelitním poskytovatelem. Nicméně nemusíte mít vůbec žádný strach, s přechodem od nekvalitního satelitního poskytovatele vám rádi a bez problémů pomůžeme. Naše profesionální síť techniků po celé ČR se vám během mrknutí oka postará o skutečný televizní zážitek, již bez výpadků a nefungujících programů. Využívejte za své peníze kvalitu a neplaťte zbytečně velké částky za nefungující programy!

Jednoduchý a široký výběr!

Tato technologie nám umožňuje nabídnout vám více jak 133 vysokokvalitních digitálních programů včetně HD programů, počínaje vašimi oblíbenými místními a konče známými mezinárodními. Naše široká nabídka programových balíčků je šitá na míru celé vaší rodině. Programy v nich obsažené poskytují pořady nejrůznějšího druhu – od zábavných šou přes filmy, animované seriály, dokumenty až po hudbu či relace o životním stylu.

Profesionální síť instalačních techniků po celé ČR.

Montáž služby freeSAT je zabezpečená prostřednictvím sítě profesionálních autorizovaných techniků po celé ČR. Naši autorizovaní prodejci a technici mají právo prodávat a instalovat službu se satelitním vybavením v návaznosti na průmyslové standardy a poskytnou vám základní školení o jejím používání. Přejděte nyní k nám od svého současného českého poskytovatele satelitních služeb a uvidíte, že je to velmi jednoduché - freeSAT vám navrhne nabídku, která vykompenzuje s tím spojené náklady.

Stále váháte nebo si nevíte rady a potřebujete pomoci?

Nebojte se nás kontaktovat, způsobů pro kontaktování máte k dispozici hned několik. Můžete nám napsat na ONLINE Chat, můžete nám zanechat zprávu přes kontaktní formulář nebo mailem, popřípadě nám zavolat na infolinku pro nové zákazníky: 778 515 333 kde se Vám budou věnovat naši profesionální pracovníci. Budeme se těšit na vaše dotazy.
Hodnocení této stránky: 3.64 Líbí